Firma Reklamowa PLACARD s.c.

Rzeszów, podkarpackie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Reklama - Marketing - Public Relations
Liczba pracowników:
5
Adres WWW:
http://www.placard.pl

Prezentacja firmy

Firma reklamowa „PLACARD” powstała w 1989 r .
Dostosowując się do nieustannie zmieniających się potrzeb rynku wieloletnią pracą w branży reklamowej z nowoczesnym sposobem myślenia zapewnia naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Tworzymy agencję reklamy potrafiącą sprostać niemal każdemu wyzwaniu.
Oferujemy usługi w zakresie reklamy wizualnej począwszy od projektu, poprzez wykonanie, montaż i serwis, tablice wolnostojące, pylony, totemy, konstrukcje stalowe i aluminiowe posiadamy własną prasę hydrauliczną która pozwala nam wyginać blachę w różne kształty
- usługi zwyżką , wydruki wielkoformatowe na wszelkiego typu materiałach (folie, banery, siatki, flagi, billboardy), szyldy, litery -3D, wyklejanie szyb, elementy dekoracji, itp.
Tworzymy z pasją chcielibyśmy aby współpraca z nami zaspokajała potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego staramy się wprowadzać nowe technologie uczymy się nowych rozwiązań. Zaufanie i zadowolenie klientów z usług naszej firmy to-motto naszej działalności. Jesteśmy przekonani, że współpraca z naszą agencją pozwoli na stworzenie profesjonalnego wizerunku Państwa firmy i wyróżnienie się spośród konkurencji.

Firma Reklamowa PLACARD s.c.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry