FahrerKonzept GmbH

Kraków, małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Transport - Spedycja
Liczba pracowników:
130
Adres WWW:
http://www.fahrerkonzept.eu

Prezentacja firmy

FAHRERKONZEPT jest niemiecką firmą z 10-cio letnim doświadczeniem na rynku spedycyjnym. Wysoka jakość usług oraz dbałość o swoich pracowników pozwoliła jej na zbudowanie wysokiej i ugruntowanej pozycji rynkowej na terenie Niemiec.
Specjalizuje się w personalnej obsłudze linii transportowych na terenie Niemiec. Ponadto posiada 2 szkoły kierowców na terenie Niemiec.
Firma zatrudnia ponad 130 osób, w tym ponad 100 kierowców samochodów ciężarowych. Posiada 4 oddziały na terenie Niemiec oraz 1 na terenie Polski. W najbliższym czasie planowane jest zwiększenia liczby pracowników do ponad 200 a liczby oddziałów do 7.

FahrerKonzept GmbH

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Kierowca C+E

    Niemcy, zagranica

    FAHRERKONZEPT jest niemiecką firmą z 10-cio letnim doświadczeniem na rynku spedycyjnym. Wysoka jakość usług oraz dbałość o swoich pracowników pozwoliła jej na zbudowanie cenionej i ugruntowanej pozycji rynkowej na terenie Niemiec. Specjalizuje się w personalnej obsłudze linii transportowych na terenie Niemiec. Posiada własne szkoły kierowców. Firma zatrudnia ponad 190 osób, w tym ponad 150 kierowców ...

FahrerKonzept GmbH podobne wyniki wyszukiwania:

do góry