Ework Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Branża / kategoria:
Doradztwo personalne
Liczba pracowników:
20
Adres WWW:

Jesteśmy największą siecią konsultantów w Europie. Wśród naszych klientów jest około 160 krajowych i międzynarodowych firm, instytucji publicznych i organizacji. Każdego miesiąca otrzymujemy około 500 nowych zapytań o usługi konsultingowe.

Zostań konsultantem przyszłości!

1 - 2 z 2

ofert pracy

  • Programista Ionic

    Zakres obowiązków: prace analityczno-developerskie w zakresie utrzymania aplikacji mobilnej. weryfikacja zgłoszenia analiza przyczyny błędu poprawki developerskie przygotowanie poprawki do wdrożenia Wymagania: min. 2 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu aplikacji front-end wykorzystujących Angular 2/4, NodeJs znajomość JavaScript, TypeScript, HTML5, CSS znajomość frameworków Ionic, Cordova znajomość ...

  • Network Specialist

    Zakres obowiązków: codzienne globalne wsparcie oraz operacje sieciowe sieciowe WAN i LAN przy użyciu technologii sieciowych: routing, switching (LAN/WAN), wireless, VPNs, security, web proxies, WAN optimization dostarczanie nowych rozwiązań sieciowych – projektowanie, zamawianie sprzętu, wdrażanie sieci w biurach oraz magazynach 2 linia wsparcia Wymagania: 2 lata komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku ...