EWLIT Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Agencja pracy tymczasowej
Liczba pracowników:
32
Adres WWW:
http://ewlhr.pl/

Prezentacja firmy

EWL Group (dawniej East West Link) od ponad 10 lat rekrutuje dla Państwa najwyższej klasy specjalistów z rynków wschodnich.
Dzięki zaufaniu, jakim obdarzyliśmy rekrutowanych przez nas pracowników, zdobyliśmy także zaufanie naszych Klientów, stając się jedną z pierwszych profesjonalnie zarządzanych agencji zatrudnienia obcokrajowców z Europy Wschodniej i Azji, świadczących usługi w zakresie rekrutacji i kompleksowej obsługi zatrudnienia pracowników ze Wschodu. Obecnie dostarczamy rozwiązania kadrowe dla większości sektorów gospodarki, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu (pozwolenia na pracę, karty pobytu).
Zmiany w polskim prawie na przestrzeni ostatnich kilku lat przyczyniły się do wzrostu zainteresowania pracownikami ze wschodu, jednocześnie dając nam narzędzia formalno-prawne, które umożliwiły prowadzenie procesu rekrutacji na równi z zatrudnianiem pracowników z rynków lokalnych. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań rekrutacyjnych oraz przedstawicielstwa na Ukrainie oraz w Europie Wschodniej i Azji są gwarancją dostarczania efektywnych rozwiązań kadrowych, opartych na wykwalifikowanych pracownikach.

EWLIT Sp. z o.o. Sp. k.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry