Estate Dealer

Kraków, małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Nieruchomości
Liczba pracowników:
5
Adres WWW:
http://www.estatedealer.net/

Prezentacja firmy

Kraków – Amsterdam – Londyn – Manchester to cztery duże ośrodki, na których skupiamy naszą uwagę. Jako międzynarodowa agencja nieruchomości pracujemy według światowych standardów i wciąż mierzymy wyżej.

Estate Dealer istnieje od 2002 roku. Upływający czas wykorzystujemy maksymalnie gromadząc doświadczenie i zdobywając zaufanie kolejnych klientów. Zespół pośredników, z którymi spotykają się nasi klienci to ludzie doskonale wyszkoleni i dbający o każdy szczegół. Ich zadaniem jest troska o przebieg współpracy od momentu pierwszego spotkania, aż po upragnione przekazanie kluczy do wybranego lokum.

Branża nieruchomości, którą zajmujemy się od 14 lat obejmuje nie tylko rynek mieszkań na sprzedaż. W naszej ofercie znajdziesz propozycje gruntów, lokali biurowych czy domów. Pomożemy Ci również w znalezieniu lokum krótkoterminowego lub pod wynajem – opowiedz nam o swoich preferencjach a my zajmiemy się resztą.

zespol
Nasz profesjonalizm podkreślają liczne referencje i szerokie grono zaufanych partnerów biznesowych. Wynajmując i sprzedając nieruchomości lub grunty współpracujemy ze spółkami z giełdy nowojorskiej, rządami Państw a także firmami oraz prywatnymi inwestorami z całego świata. Łączny budżet inwestycyjny naszych klientów został oszacowany w 2015 roku na około 3,4 mld euro.

Lata doświadczeń doprowadziły nas do ważnego wniosku – każdy klient to dla nas nowa inspiracja. Analiza każdej współpracy pozwoliła wypracować dla klientów Estate Dealer trwałe benefity – gwarancję darmowego ubezpieczenia i zwrotu z inwestycji.

Dlaczego My ?

Zaufanie – to słowo, które najwięcej na nas znaczy. Budujemy je na międzynarodowym polu skupiając się na indywidualnych potrzebach naszych klientów. Inwestycja w nieruchomości to dla Ciebie duży krok w lepszą przyszłość. Chcemy pomóc Ci w ruszeniu z miejsca i zapewnieniu sobie stabilizacji, o której marzysz.

Zdecyduj się na współpracę z Estate Dealer, jak zrobiły to setki osób od 2002 roku i przekonaj się, że jesteśmy warci Twojego zaufania. Twoja przyszłość jest w dobrych rękach.

Mamy dla Ciebie ponad 5 000 ofert wynajmu lub kupna mieszkań, domów, lokali użytkowych, hali, magazynów, zakładów oraz gruntów.

Estate Dealer

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry