Dolnośląskie Centrum Informatyki Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
IT - Software - Usługi
Liczba pracowników:
14
Adres WWW:
http://www.dci.pl

Prezentacja firmy

Dolnośląskie Centrum Informatyki Sp. z o.o. (DCI) powstało z inicjatywy ekspertów w dziedzinie IT współpracujących z Dolnośląską Izbą Gospodarczą w ramach programów PHARE. Od początku istnienia priorytetowym celem naszej firmy jest świadczenie podmiotom gospodarczym oraz instytucjom publicznym kompleksowych usług z dziedziny informatyki i teleinformatyki.

Działamy jako firma menadżerska dysponująca na co dzień wiedzą i doświadczeniem skupionych wokół nas specjalistów oraz solidnych partnerów instytucjonalnych z branży teleinformatycznej. Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań jak najlepiej dopasowanych do potrzeb i portfela Klienta. (www.dci.pl)

Dolnośląskie Centrum Informatyki Sp.  z o.o.

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Dolnośląskie Centrum Informatyki Sp. z o.o. we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko: Instalator instalacji niskoprądowych Obowiązki: • obsługa bieżąca i serwis instalacji niskoprądowych i teletechnicznych w obiektach na terenie całej Polski, • montaż i uruchomienia nowych instalacji, • tworzenie koncepcji projektowych, • udział w przygotowaniach dokumentacji projektowych i opracowaniach dokumentacji ...

do góry