Delta Contact Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Obsługa klienta - Call Centre
Liczba pracowników:
150
Adres WWW:
http://www.deltacontact.pl

Prezentacja firmy

Naszą siłą są profesjonalni i ambitni pracownicy. Specjalnie dla nich stworzyliśmy przyjazne środowisko pracy, zapewniając odpowiednie narzędzia i komfortowe warunki pracy. Dodaliśmy do tego wewnętrzny system nagradzania i awansów, który zbudował silną więź pomiędzy firmą i jej współpracownikami, tworząc tym samym niezwykle pozytywną atmosferę wzajemnego zaufania.

Pracując z nami zyskujesz nie tylko obszerne doświadczenie, ale także kompleksową wiedzę o profesjonalnej obsłudze nawet najbardziej wymagających klientów.
Niezależnie od wieku zawsze stawiamy na rozwój osobisty. Aby Twoja praca nie odbywała się kosztem obecnych obowiązków stworzyliśmy programy dopasowane do Twojego trybu życia:

„Pracuj, ucz się, zarabiaj” czyli program dla studentów
„Mama w pracy” czyli program wspierający karierę młodych rodziców
„Złota jesień w pracy” czyli program dla osób po 50-tym roku życia

Delta Contact Sp. z o.o.

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • OPIEKUN KLIENTA

    Warszawa, mazowieckie

    Chcesz zdobyć wiedzę z zakresu ubezpieczeń? Stać się specjalistą w branży ubezpieczeniowej?A może chcesz poszerzyć swoje doświadczenie dotyczące kontaktu z klientem? Dołączając do naszego zespołu – staniesz się specjalistą w zakresie ubezpieczeń! Oferujmy pakiet szkoleń oraz warsztatów, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła i wzbogacą Twoje doświadczenie zawodowe. Nie czekaj z decyzją o APLIKACJI i już ...

do góry