CUT Service

Bielsko-Biała, śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Instalacje - Utrzymanie - Serwis
Liczba pracowników:
10
Adres WWW:
http://www.cut-service.pl

Prezentacja firmy

CUT Service to dynamicznie i prężnie rozwijająca się firma skupiona na kompleksowej obsłudze krojowni, działająca na terenie Polski i Europy. Wiedza i doświadczenie w dziedzinie automatyki przemysłowej zdobyte dzięki długoletniej współpracy z wiodącymi firmami na rynkach światowych w dziedzinie maszyn na wyposażenie krojowni pozwala zaproponować firmom produkcyjnym kompleksową współpracę na najwyższym poziomie.

CUT Service to również bardzo dobrze zaopatrzony magazyn części. Gwarantujemy zaopatrzenie służb utrzymania ruchu w materiały techniczne oraz części zamienne niezbędne do utrzymania ciągłości ruchu maszyn i linii produkcyjnych w takich dziedzinach jak:
- mechanika
- pneumatyka
- hydraulika
- elektronika
Stały kontakt z klientami umożliwia nam szybką realizację składanych zamówień.


CUT Service dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim Klientom wsparcie w zakresie utrzymania ciągłości produkcji i sprawności parku maszynowego poprzez obsługę i serwis na najwyższym światowym poziomie.

Działamy w sposób szybki, prosty i profesjonalny, wykorzystując globalne i lokalne doświadczenia oraz wiedzę centrów serwisowych na całym świecie.

Naszym celem jest dostarczenie kompletnego pakietu produktowo-serwisowego, zapewniającego satysfakcję Klientów przez cały okres użytkowania danego produktu.

CUT Service

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry