Covebo Work Office Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Human Resources
Liczba pracowników:
100
Adres WWW:
http://covebo.pl

Prezentacja firmy

Nasza obecność w Polsce rozpoczęła się w 2004 roku, kiedy to pod nazwą 3G Dobra Organizacja powstała agencja pracy, rekrutująca dla holenderskiego klienta - COVEBO Uitzendbureau B.V.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na oferowane usługi, rozpoczęliśmy realizację projektów rekrutacyjnych dla polskich pracodawców poprzez 5 oddziałów w Polsce: Opole, Kluczbork, Katowice, Racibórz i Rzeszów.

Od dawna stawiamy sobie wysokie ale możliwe do osiągnięcia cele. Podstawowym jest dobra organizacja pracy w myśl motta „wszystko dobrze zorganizowane”. Drugim jest nieustanny rozwój naszej organizacji i oferty. Efektem realizacji tych założeń jest wydarzenie, z którego jesteśmy szczególnie dumni – połączenie Covebo Uitzendgroep B.V z Accent Jobs. Tym samym dwie prężne agencje pracy tymczasowej połączyły swoje siły by wejść do elitarnego grona 10 największych agencji pracy w Holandii w przeciągu najbliższych kilku lat. Co to oznacza dla kandydatów? Kolejne atrakcyjne oferty pracy w różnych sektorach. Co to oznacza dla nas? Interesujące wyzwanie w nowych obszarach rekrutacji.

Naszą ambicją jest:

- Być najlepszym w naszych usługach
- Zadbać o najlepszych ludzi i najlepsze rozwiązania
- Zadbać o to, aby nasi ludzie byli zmotywowani i zadowoleni z pracy i życia
- Zbudować pomost między różnicami kulturowymi
- Zawsze okazywać nasz ludzki wymiar osobom, które z nami współpracują.

Tymi ambicjami udało nam się połączyć naszych pracowników i klientów, którzy są zadowoleni i usatysfakcjonowani ze współpracy. Nasze ambicje czynią również niebagatelną różnicę względem innych poprzez jakość i elastyczność świadczonych przez nas usług na wszystkich poziomach.

Agencja Zatrudnienia Covebo to zgrany zespół profesjonalnych rekruterów oraz 3500 zadowolonych pracowników za granicą.

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry