Contract Administration Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Human Resources
Liczba pracowników:
10
Adres WWW:
http://https://www.ca-staff.eu/

Prezentacja firmy

Contract Administration to zespół blisko 250 specjalistów, który od przeszło 25 lat oferuje Państwu zarówno profesjonalne usługi kadrowe, jak i usługi płacowe.

Rozpoczęliśmy naszą działalność na początku lat 90-tych i należymy do pionierów outsourcingu płac i outsourcingu kadr - zarówno na rynku polskim jak i środkowoeuropejskim. Jesteśmy specjalistami w takich kwestiach jak naliczanie wynagrodzeń, obsługa ubezpieczeń społecznych (ZUS), rozliczanie czasu pracy, administracja kadrowa, ale również w obsłudze różnorodnych systemów kadrowych i płacowych. Dostosowując się do Państwa wymagań oraz dynamicznych zmian w ustawodawstwie, nieustannie pogłębiamy znajomość regulacji z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych.

Intensywny wzrost branży outsourcingu usług zaowocował rozwojem nowoczesnych narzędzi i systemów informatycznych, którymi wspieramy się w naszej działalności. Aktywnie uczestnicząc w tych przemianach wypracowaliśmy rozwiązania, które gwarantują Państwu najwyższą jakość usług oraz pozwalają odpowiadać na Państwa różnorodne potrzeby.

Contract Administration Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry