Centrum Edukacji Sp. z o.o.

Płock, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Szkolenia - Edukacja
Liczba pracowników:
50
Adres WWW:
http://www.centrumedukacji.pl

Prezentacja firmy

Pracujemy dla najlepszych
Centrum Edukacji Grupa ORLEN to firma szkoleniowo-doradcza powstała z inicjatywy Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN SA oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów. Od chwili powołania do życia w 1999 roku nieprzerwanie świadczymy usługi w zakresie organizacji szkoleń, seminariów, warsztatów na rzecz największego koncernu paliwowego w Środkowej Europie oraz średnich i dużych przedsiębiorstw na terenie całego kraju. W naszym portfolio zrealizowanych projektów znajdują się duże zadania szkoleniowe jak: Restrukturyzacja Zakładów Transportu Samochodowego, Akademia Sprzedaży, Bezpieczna Stacja, Akademia ORŁÓW.

Pracujemy z najlepszymi
Nasza firma szczyci się doświadczonym zespołem konsultantów i trenerów o najwyższych kwalifikacjach, którzy zapewniają naszym Klientom transfer wiedzy i umiejętności na najwyższym poziomie. Ich wieloletnia praktyka, wynikająca z udziału w usługach konsultingowych dla największych polskich przedsiębiorstw, w połączeniu z wypracowaną od 1999 roku metodologią przygotowania i prowadzenia szkoleń, daje pewność skuteczności naszych działań.

Kształcimy ekspertów
Oprócz całej listy szkoleń, warsztatów i kursów dla tych, którzy doceniają wartość wiedzy, oferujemy studia podyplomowe na atrakcyjnych kierunkach. W tym zakresie czerpiemy z potencjału, jaki gwarantują współpracujące z nami renomowane polskie uczelnie: Szkoła Główna Handlowa, Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Łódzki, Politechnika Krakowska.

Dbamy o najwyższy standard
Potwierdzeniem naszej troski o zapewnienie Klientom usług na najwyższym poziomie jest Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 przyznany Centrum Edukacji przez niemiecką instytucję certyfikującą placówki edukacyjne.

Nasze podejście
Jesteśmy partnerem, na którego można liczyć
Każdy projekt szkoleniowy jest dla nas odrębnym wyzwaniem, dlatego już podczas wstępnej rozmowy nasi konsultanci diagnozują oczekiwania Klienta. Następnie na podstawie wnikliwej analizy potrzeb edukacyjnych, wynikających głównie z realizowanej przez firmę strategii oraz przeprowadzonych przez nas badań kompetencji, wspólnie z Klientem określamy właściwe obszary rozwojowe. Specjalnie dobrany zespół opracowuje odpowiedni program oraz określa najskuteczniejszą metodykę.

Rozwój jest koniecznością
Na naszych szkoleniach menedżerowie nabywają umiejętności i potrzebne kompetencje, aby mogli lepiej motywować, osiągać lepsze wyniki i stać się prawdziwymi liderami. Ich podwładni pogłębiają swoje kwalifikacje i rozwijają uprawnienia, aby lepiej realizować wyznaczone zadania. Jednym i drugim dajemy możliwość doskonalenia siebie, własnego rozwoju, by wspólnie mogli wspierać rozwój macierzystej firmy.

Sprawdzamy efekty
Każdy projekt szkoleniowy oceniamy pod względem efektywności, wykorzystując do tego narzędzie pozwalające zbadać wzrost poziomu wiedzy i umiejętności uczestników szkolenia. Dzięki temu nasz Klient ma pewność, że jego inwestycja w doskonalenie pracowników przyniosła jasno określone efekty.

Centrum Edukacji Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry