Centrum Dietetyczne

Będzin, śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna
Liczba pracowników:
1

DIETETYK - PRACA STAŁA
miejsce pracy: Będzin

OPIS STANOWISKA:
> współpraca z klientem zgodna ze standardami firmy;
> efektywne zarządzanie działalnością punktu;
> profesjonalna współpraca z klientami oparta na zaufaniu i bezpieczeństwie;
> zaangażowanie w akcje promocyjne, konkursy
> przygotowywanie materiałów merytorycznych

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe (dietetyka i żywienie człowieka, technologia żywności i żywienia człowieka);
• konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu;
• komunikatywność
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
• zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań
• wysoka kultura osobista
• mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta

OFERUJEMY:
> umowę o pracę
> atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premie)
> szkolenie na koszt firmy
> satysfakcję z wykonywanej pracy
> miłą atmosferę pracy i regularne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

CO ZYSKUJESZ, PRACUJĄC W NASZEJ FIRMIE?
> Praca w firmie z międzynarodowym doświadczeniem
> Jesteśmy światowym liderem na rynku dietetyki i żywienia. Mamy 309 placówek w całej Polsce, w których zatrudnionych jest ponad 800 specjalistów.
> Stabilne warunki zatrudnienia
> Naszym pracownikom zapewniamy umowę o pracę oraz wynagrodzenie składające się z części stałej i atrakcyjnych premii.
> Program bezpłatnych szkoleń
> Satysfakcja z efektów pracy
> Opracowaliśmy skuteczną metodę reedukacji żywieniowej, która pomogła już ponad 6 milionom ludzi na całym świecie.

ZACHĘCAMY DO SKŁADANIA CV :)