BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Agencja pracy tymczasowej
Liczba pracowników:
3
Adres WWW:
http://www.bluecollar.dk/pl/

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią duńskiej firmy BlueCollar A/S. Specjalizujemy się w dostarczaniu wykfalifikowanego personelu dla duńskich pracodawców na terenie całej Danii – głównie w sektorze przemysłowym, budowlanym oraz na produkcji.

W codziennej pracy kierujemy się naszymi podstawowymi wartościami: uczciwość – zaufanie – lojalność. Każdy pracownik jest dla nas ważny dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasze relacje były w pełni przejrzyste i zrozumiałe. Nawiązując współpracę z nami masz pełną gwarancję, że wszelkie przepisy i regulacje prawne związane z zatrudnieniem w Danii są zachowane i przestrzegane.

Jeśli szukasz pracy w Danii: legalnej, pewnej i bezpiecznej to jesteś we właściwym miejscu – właśnie to oferujemy. Nie musisz martwić się o: zakwaterowanie, kwestie formalne np. karta podatkowa, ubezpieczenie zdrowotne – organizujemy to dla Ciebie, zapewniamy wsparcie kordynatora 24/7, pełną obsługę w języku polskim i wiele więcej.. zadzwoń do nas i przekonaj się sam.

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Zakres obowiązków: Praca przy projektach na terenie Aarhus, gdzie powstają nowe mieszkania. Do głównych obowiązków należą: tynkowanie betonowych ścian i cokołów, zbrojenia (system Weber), murowanie wnętrz w stylu industrialnym (tzw. shell brick wall), możliwe układanie płytek na mniejszych powierzchniach. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji naszej firmy na duńskim rynku pracy zapewniamy ...

do góry