Blackstones Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Prawo
Liczba pracowników:
25
Adres WWW:
http://www.blackstones.eu

Prezentacja firmy

Blackstones jest największym dostawcą gotowych spółek w Polsce. Nasi klienci to czołowe kancelarie prawnicze, fundusze inwestycyjne, deweloperzy, zagraniczni i krajowi przedsiębiorcy. Profesjonaliści kładą nacisk na najwyższą jakość produktu z jednoczesnym zachowaniem rozsądnych kosztów. Nie decyduj się pochopnie na zakup spółki od innych podmiotów przed sprawdzeniem jakości i ceny naszego produktu. Nasze spółki są tworzone i prowadzone przez zespół wysoko wyspecjalizowanych prawników oraz księgowych, którzy skupiają się wyłącznie na Twoich spółkach. Nasi konkurenci nie zawsze posiadają doświadczenie potrzebne w tym zakresie.Nasza oferta:

- tworzenie spółek
- sprzedaż nowoutworzonych spółek gotowych do prowadzenia działalności
- sprzedaż spółek utworzonych w latach ubiegłych, nie prowadzących dotychczas działalności
- sprzedaż „czystych” spółek działających w przeszłości
- usługi sekretariatu korporacyjnego, zgodności z wymogami i przepisami, rejestrowanie podmiotów, rejestracja w urzędach skarbowych, otwieranie rachunków bankowych oraz inne usługi wsparcia
- rozwiązanie, likwidacja lub nabycie spółek już nie potrzebnych

Blackstones jest firmą świadczącą powyższe usługi (w Polsce), wyróżniającą się spośród konkurencji specjalistyczną ekspertyzą i najniższymi cenami na rynku. Posiadamy bogate doświadczenie w świadczeniu wyżej wymienionych usług. Żadna inna firma na polskim rynku nie dorównuje oferowanej przez Blackstones niezwykłej kombinacji profesjonalizmu, jakości i cen świadczonych usług. Za nasze produkty pobieramy z góry ustalone, stałe opłaty.

Blackstones Sp. z o.o. Sp. k.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry