BIURO RACHUNKOWE SALDO +PLUS+

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Finanse - Bankowość - Kredyty
Liczba pracowników:
50
Adres WWW:
http://www.saldo-plus.pl

Prezentacja firmy

Nasze biuro rachunkowe tworzone jest przez zgrany zespół pracowników, którzy już od 1991 roku pomagają w rozwiązywaniu problemów, a także w promocji naszych Klientów.

Przez cały okres działalności z naszych usług skorzystało już ponad 1500 firm, oraz kilkakrotnie większa ilość Klientów indywidualnych. Biuro rachunkowe Saldo +PLUS+® posiada licencję Ministra Finansów, jak również przewidziane odpowiednimi przepisami ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w towarzystwie ubezpieczeniowym.

Biuro księgowe i rachunkowe Saldo +PLUS+® to przede wszystkim zgrany zespół ekspertów w dziedzinie księgowości. Każdy zatrudniony u nas doradca podatkowy służy Państwu swoją wiedzą oraz bogatym doświadczeniem.

Nie wszystkie biura księgowe i rachunkowe na terenie Warszawy świadczą usługi na takim poziomie, jakiego oczekują Klienci. My oprócz fachowej wiedzy, solidności i terminowości wszystkich usług, zapewniamy indywidualne traktowanie. Jesteśmy otwarci na różne opcje współpracy, podejmując się nawet najtrudniejszych wyzwań księgowych.
Dzięki ścisłej współpracy z kancelarią adwokacką, notariuszem, brokerem ubezpieczeniowym oraz syndykiem, nasze biuro rachunkowe zapewnia kompleksową obsługę.

Decydując się na nasze usługi, do Państwa dyspozycji oddany zostaje również doradca podatkowy, wspierający między innymi w zakresie cen transferowych, strategii biznesowych dla grup kapitałowych, fuzji, jak również wyboru form opodatkowania. Jego fachowa pomoc to podstawa funkcjonowania wielu nowoczesnych firm. Możesz mieć pewność, że każdy współpracujący z nami doradca podatkowy to profesjonalista, który zoptymalizuje Twoje zobowiązania podatkowe.

BIURO RACHUNKOWE SALDO +PLUS+

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry