BIGA

Kraków, małopolskie

Branża / kategoria:
Handel hurtowy i detaliczny
Liczba pracowników:
8
Adres WWW:

Siec sklepów BIGA to ponad 10 lat doświadczenia w branży , bardzo dobrze rozpoznawalna marka na terenie Polski południowej.

BIGA

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • Opis stanowiska:- kierowanie bieżącą działalnością sklepu odzieżowego,- zarządzanie zespołem sprzedawców,- realizacja planów sprzedażowych. Wymagania:- umiejętność obsługi kasy fiskalnej,- doświadczenie w kierowaniu zespołem- umiejętność organizowania i planowania,- zorientowanie na wyniki,- odpowiedzialność, uczciwość i samodzielność- dyspozycyjność i zaangażowanieOferujemy:- umowę o pracę,- szkolenia zawodowe ...

  • Opis stanowiska:- kierowanie bieżącą działalnością sklepu odzieżowego,- zarządzanie zespołem sprzedawców,- realizacja planów sprzedażowych.Wymagania:- umiejętność obsługi kasy fiskalnej,- doświadczenie w kierowaniu zespołem- umiejętność organizowania i planowania,- zorientowanie na wyniki,- odpowiedzialność, uczciwość i samodzielność- dyspozycyjność i zaangażowanieOferujemy:- umowę o pracę,- szkolenia zawodowe ...

  • Zadania: • zarządzanie sprzedażą produktów oferowanych przez sklep,• właściwa prezentacja odzieży na sklepie,• nadzór nad prawidłową gospodarką magazynową sklepu,• rekrutacja i nadzorowanie pracy zespołu,• profesjonalna obsługa klienta.Wymagania: • własna działalność gospodarcza lub chęć jej założenia,• podstawowa obsługa komputera,• dobra umiejętność organizacji pracy,• zaangażowanie i uczciwość,• zdolność szybkiego ...