BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Rzeszów, zagranica

Branża / kategoria:
Budownictwo
Liczba pracowników:
580
Adres WWW:

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. działa na rynku budowlanym
od 1991 roku w ramach Grupy Kapitałowej POLSERVICE.

To nowoczesne przedsiębiorstwo o dużym potencjale technicznym
i osobowym. Spółka obecnie zatrudnia około 600 pracowników na terenie kraju oraz poza jego granicami (Niemcy, Holandia, Słowacja, Czechy). Od 2009 r. spółka prowadzi działalność developerską.

BESTA jest doskonałym miejscem do realizacji planów i ambicji zawodowych, zapewniając jednocześnie odpowiednie warunki finansowe i socjalne, dające poczucie stabilizacji.

1 - 2 z 2

ofert pracy

  • Obowiązki: organizacja pracy na terenie budowy nadzór nad podległymi brygadami roboczymi oraz podwykonawcami nadzór nad terminowością wykonywania prac przygotowywanie dokumentacji technicznej uczestnictwo w naradach nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy Oferujemy: możliwość rozwoju zawodowego atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy ...

  • Majster budowy

    Holandia, Amsterdam, Haga, Spijkenisse, zagranica

    Obowiązki: organizacja pracy na terenie budowy nadzór nad podległymi brygadami roboczymi oraz podwykonawcami nadzór nad terminowością wykonywania prac przygotowywanie dokumentacji technicznej uczestnictwo w naradach nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy Oferujemy: możliwość rozwoju zawodowego atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy ...