Beetsma Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Branża / kategoria:
Agencja pracy tymczasowej
Liczba pracowników:
20
Adres WWW:

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na rynku holenderskim znana jest od dłuższego czasu. Korzystając z doświadczeń naszych holenderskich współpracowników, działających na rynku, na którym usługi biur pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej i doradztwa personalnego są powszechnie stosowane, ciągle udoskonalamy struktury firmy, by zagwarantować Państwu najwyższy poziom usług.

1 - 4 z 4

ofert pracy

  • ZADANIA: -praca przy pakowaniu kosmetyków do opakowańWYMAGANIA: - dyspozycyjność do pracy w godzinach 6-14 od poniedziałku do piątku, możliwość pracy także w soboty - mile widziane doświadczenie w podobnych pracachOFERUJEMY: - praca na stałe,- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na podstawie umowy o pracę,- stała opieka koordynatora- bezpłatny transport na miejsce pracy

  • ЗАДАНИЯ: - разгрузка, загрузка товара - приготовление товара к высылке - другие работы порученные на магазинеУСЛОВИЕ:- умение работы в коллективе - добросовестность, желание работать - виза минимум 3 месяца - преимущество для кандидатов у которых есть свое жильеМЫ ПРЕДЛАГАЕМ: - привлекательную ставку часовую - договор умова злеценя с возможностью перехода на трудовый договор умови о праци! - работа от понедельника по ...

  • Zadania - proste prace magazynowe- realizacja prac związanych z gospodarowaniem towarem w magazynach- inne prace zleconeWymagania- umiejętność pracy w zespole- organizacja pracy na wysokim poziomie- sumienność, zaangażowanie- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku- gotowość do podjęcia pracy zmianowej od pon-pt- ukończone 18 r. życiaOferujemy- atrakcyjną stawkę godzinowa - możliwość pracy na ...

  • Zakres obowiązków: • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy• obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego• rozliczanie kasy po zakończonej zmianie• prace pomocnice związane z organizacją pracy sklepuWymagamy: • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych• gotowość do pracy w systemie zmianowym• odpowiedzialności i uczciwości• pozytywnego nastawienia i chęci do pracy z klientami• mile widziane ...