ALPHATRON MARINE POLAND Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Inne
Liczba pracowników:
20
Adres WWW:

Prezentacja firmy

Nasza oferta jest kierowana zarówno do instytucji związanych z gospodarką morską, stoczni, sektora rybołówstwa jak i właścicieli jachtów oraz użytkowników lądowych systemów łączności radiowej. Poza nabytym przez dotychczasowe lata pracy doświadczeniem dysponujemy specjalistycznym wyposażeniem pomiarowym, obszerną biblioteką dokumentacji technicznych, oraz magazynem części zamiennych.

Dział serwisowy to zespół specjalistów, zajmujących się instalacjami, uruchomieniami oraz serwisem okrętowych urządzeń radio elektro nawigacyjnych oraz łączności satelitarnej. Wykonujemy okresowe przeglądy urządzeń radiowych GMDSS, rejestratorów podróży VDR, AIS, EPIRB, SSAS, LRIT oraz żyrokompasów oraz innych urządzeń.

Dział sprzedaży to wykwalifikowana kadra od lat związana z branżą morską. Przez cały czas ich głównym celem jest wysoka jakość usług oraz utrzymanie długofalowych relacji z klientami.

Dział Projektowy specjalizuje się w wykonywaniu dokumentacji technicznej instalacji urządzeń nawigacyjnych i radiowych na statkach nowo budowanych, a także znajdujących się w przebudowie, z uwzględnieniem jej zatwierdzenia przez wskazane towarzystwo klasyfikacyjne bądź organ administracji morskiej kraju bandery.

ALPHATRON MARINE POLAND Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry