Ajaks S.A

Poznań, wielkopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Instalacje - Utrzymanie - Serwis
Liczba pracowników:
120
Adres WWW:
http://www.ajaks.eu

Prezentacja firmy

AJAKS to założona w 1991 roku firma specjalizująca się w usługach dla firm przemysłowych. W trakcie wielu lat w branży zrealizowaliśmy prawie 2.000 kontraktów na terenie całej Europy świadcząc usługi z zakresu ciężkiego oczyszczania przemysłowego wraz z czyszczeniem ultradźwiękowym, wymiany katalizatorów w reaktorach, prac mechaniczno-montażowych, odkoksowania pieców i rurociągów metodą piggingu, odkurzania przemysłowego, rozładunku i załadunku próżniowego oraz oczyszczania chemicznego.

Naszą domeną jest ciągły rozwój, co pozwala na sprostanie wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Nieustannie pracujemy nad wdrażaniem nowych technologii zarówno w sferze usług, jakie oferujemy, jak i sprzętu, którym je wykonujemy, dzięki czemu stale poszerzamy naszą ofertę o kolejne specjalizacje.

25 lat funkcjonowania firmy w przemyśle potwierdza ogromne doświadczenie i wiedzę naszych pracowników. Dbamy o to, by w szeregach AJAKS znaleźli się tylko dobrzy specjaliści, dlatego systematycznie podnosimy kwalifikacje naszej kadry umożliwiając jej udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Dzięki powyższym działaniom spełniamy wymagania najbardziej wymagających klientów. Jednak to bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Dlatego też wszystkie prace prowadzimy przy zastosowaniu sprawdzonych technologii zapewniających ochronę zdrowia i życia zarówno naszych pracowników jak i osób postronnych. Naszym nadrzędnym celem jest bezpieczne wykonywanie prac przy zachowaniu najwyższych standardów dotyczących jakości.

Ajaks S.A

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry