ACCEN FALL ARREST Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Inne
Liczba pracowników:
10
Adres WWW:
http://systemy-asekuracyjne.pl

Prezentacja firmy

ACCEN Fall Arrest jest jedną z największych firm w sektorze zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości, projektowaniu, dostawie i montażu stałych systemów asekuracyjnych.

Działając od wielu lat na rynku prac wysokościowych, jesteśmy ekspertem w zakresie bezpieczeństwa pracy na wysokości. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie systemów asekuracyjnych, zabezpieczających przed upadkiem z wysokości.

Jako producent i dystrybutor największych producentów systemów asekuracyjnych, oferujemy szeroki wybór rozwiązań technicznych oraz organizacyjnych tak, aby były najskuteczniejsze przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa oraz ergonomii.

W zakresie bezpieczeństwa pracy na wysokości, zapewniamy szeroki, zgodny z obowiązującymi przepisami i normami, zakres usług.

ACCEN FALL ARREST Sp. z o.o.

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Firma Accen Fall Arrest z siedzibą w Będzinie, lider w branży zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości, poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Handlu na rynkach międzynarodowych. Do obowiązków pracownika należało będzie: analiza i rozwój podległego obszaru działań realizacja założonego planu sprzedaży stały kontakt z klientami podróże służbowe, pozyskiwanie nowych klientów, przygotowanie ofert ...

do góry