365 agencja sp. z o.o. sp. k.

Kraków, małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Marketing
Liczba pracowników:
30
Adres WWW:
http://www.365agencja.pl

Prezentacja firmy

365 AGENCJA sp z o.o. sp. k. - to agencja typu full-service , co oznacza to pełną obsługę klienta w kampaniach reklamowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Firma 365 AGENCJA składa się z 3 dynamicznie rozwijających się działów:

PR - dział public relations koncentruje się pracy nad strategią PR & marketingiem dużych marek. Głównym zadaniem tego działu jest budowa reputacji firmy na rynku co przekłada się na jej wyniki ekonomiczne.

DIGITAL - dział digital odpowiada za kampanie digital marketing, realizowane przy wsparciu technologii RTB oraz kampanie VOD. Dział digital jest cyfrowym domem mediowym, który pośredniczy w zakupie każdego rodzaju reklamy w Internecie oraz telewizjach cyfrowych w Polsce i Europie.

EVENTS - to dział eventowy, znany przede wszystkim z imprez firmowych, plenerowych oraz pokazów mody i imprez typu fashion. W portfolio działu EVENTS znajduje się też reklama outdoor i duży format.

Zespół firmy 365 AGENCJA to eksperci z wieloletnim i międzynarodowym doświadczeniem w zarządzaniu działami marketingu i PR.

365 agencja sp. z o.o. sp. k.

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • 365agencja to nowoczesna agencja PR & MARKETING z siedzibą w Krakowie, pracująca nad inspirującymi projektami dla dużych marek, rozwijająca dynamicznie działy: PR, DIGITAL, EVENTS. Jesteśmy członkami międzynarodowych organizacji branżowych Internet Marketing Association oraz International Public Relations Association.W związku z dynamicznym rozwojej sekcji PR i otwarciem nowego biura naszej agencji w ...

do góry