Skorzystaj z wyszukiwarki
Myślałeś o innych ofertach pracy? Skorzystaj z wyszukiwarki. OK, zrozumiałem.

Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy w miejscowości "Tuszyn" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

3 oferty pracy lokalizacja: Tuszyn

Sortuj według:
  • OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta –niemieckiego przedsiębiorstwa logistycznego o globalnym zasięgu. poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik Magazynu Miejsce pracy: Głuchów gm. Tuszyn Zakres Obowiązków: - Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru w magazynie - Kompletacja ...

  • Pracownik magazynu (m/k)

    Trenkwalder

    Głuchów, Tuszyn, Piotrków Trybunalski, łódzkie

    Obowiązki:praca przy pomocy skanera,ocena jakości towaru,sprawdzenie towaru pod kątem braku uszkodzeń,pakowanie towaru.Wymagania:doświadczenie w pracy w magazynie,doświadczenie w pracy ze skaneremzdolności manualne,gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.Oferujemy:umowę o pracę na pełny etat,stabilne zatrudnienie,atrakcyjne wynagrodzenie,pracę w renomowanej firmie,kartę multisport ...

  • Technik Utrzymania Ruchu

    ManpowerGroup Sp. z o.o.

    Głuchów, Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Rzgów, łódzkie

    Kluczowe zadania:• Utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń w centrum logistycznym;• Analiza awarii i nieplanowanych postojów maszyn;• Usuwanie wszelkich usterek w przypadku wystąpienia awarii;• Współpraca i nadzór nad zewnętrznymi firmami wspierającymi naprawę usterek elektrycznych;• Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z procedurami i dokumentacja techniczną.Wymagania ...