Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy w miejscowości "Pobiedziska" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

4 oferty pracy lokalizacja: Pobiedziska

Sortuj według:
  • Kasjer/ka

    InterKadra Sp. z o.o.

    Pobiedziska, wielkopolskie

    Do Twoich obowiązków będzie należało: obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego, sprzedaż produktów, wykładanie towaru oraz kontrola daty ważności artykułów, dbałość o czystość sali sprzedaży. Oczekujemy: aktualnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych, ukończenia 18 roku życia, chęci do pracy. Mamy do zaoferowania: pracę w oparciu o umowę zlecenia, stawkę 18,87-21 zł/h brutto ...

  • Kasjer - Sprzedawca w drogerii

    Jobman Group Sp. z o.o.

    Kasjer-Sprzedawca w drogerii - oferta pracy tymczasowej. OBOWIĄZKI: - profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów,- sprawna obsługa kasy fiskalnej,- indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta,- dbałość o wizerunek działu, dostępność towarów i ich prawidłowe oznakowanie.WYMAGANIA: - dyspozycyjność w soboty! - komunikatywność (umiejętność pracy z klientem),- umiejętność pracy zespołowej,- wysoka kultura osobista ...

  • Monter / Monterka

    Trenkwalder

    Jasin, Swarzędz, Pobiedziska, Poznań, wielkopolskie

    Obowiązki: prace montażowe przy linii produkcyjnej, prace manualne, przenoszenie detali. Wymagania: doświadczenie w branży produkcyjnej, dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (również w weekendy), zdolności manualne, umiejętność pracy zespołowej. Oferujemy: umowę o pracę tymczasową, atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy, pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym, dodatkowe zmiany w ...