Skorzystaj z wyszukiwarki
Myślałeś o innych ofertach pracy? Skorzystaj z wyszukiwarki. OK, zrozumiałem.

Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy w miejscowości "Oborniki Śląskie" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

8 ofert pracy lokalizacja: Oborniki Śląskie

Sortuj według:
  • Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive aktualnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Inżynier Jakości/Customer Contact do Klienta BMW.Informacje o kliencieNasz Klient to firma produkcyjna operująca w branży automotive, będąca liderem w swojej branży. W związku z intensywnym rozwojem organizacji poszukuje Inżyniera Jakości ds Kontakt z Klientem BMW.Opis stanowiska ...

  • Pracownik Produkcji

    LeasingTeam Sp. z o.o.

    Wołów, Brzeg Dolny, Oborniki Śląskie, dolnośląskie

    Nr ref.: 0024584Rodzaj pracy: Praca tymczasowaZakres obowiązków:Praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu plastikowych opakowań do żywności. Oczekiwania:Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji. Oferta:Miejsce pracy znajduje się w Bukowicach (powiat wołowski). Firma oferuje bezpłatny dojazd pracowniczy z Wołowa, Brzegu Dolnego i okolic. W stołówce dostępna jest darmowa kawa, herbata i ciepły posiłek ...

  • Operator produkcji (bezpłatny dowóz!)

    Trenkwalder

    Siemianice, Trzebnica, Oborniki Śląskie, dolnośląskie

    Obowiązki:montowanie płytek elektronicznych oraz ich montaż do końcowych urządzeń,testowanie produktów (kontrola jakości),pakowanie produktów, przygotowywanie do wysyłki.Wymagania:zdolności manualne,umiejętność pracy w zespole,dyspozycyjność do pracy trzyzmianowej (6-14, 14-22, 22-6).Oferujemy:współpracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,pracę w stabilnej firmie,terminową wypłatę wynagrodzenia ...