Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy - "Instalacje / Utrzymanie / Serwis", w miejscowości "Niemcy" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

  • Kraj
  • Branża / kategoria
    • Zobacz więcej »
  • Min. poziom wykształcenia
    • (70)
    • (57)
    • (55)
    • (55)
    • (55)
    • (55)
  • Wymiar etatu
    • (70)
  • Okres publikacji
    • (6)
    • (67)
    • (67)
    • (68)
    • (70)
    • (70)

70 ofert pracy dla: Instalacje / Utrzymanie / Serwis lokalizacja: Niemcy

Sortuj według:
  • Pracownik produkcji NIEMCY, z niemieckim

    Justyna Janicka

    Niemcy, zagranica

    Oferujemy stabilną pracę dla kobiet i mężczyzn w Niemczech z perspektywą pracy na stałe, bez pośredników! Poszukujemy solidnych i dokładnych pracowników, którzy cenią sobie dobrą organizację i stabilność warunków zatrudnienia i pracy. Obsługa i kontrola linii do produkcji prefabrykowanej folii Airpad Kontrola procesu nawijania rolek w linii Wsparcie dla innych linii produkcji folii Kontrola jakości ...

  • ŚLUSARZ / MONTER - nie wymagamy języka niemieckiego

    Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej Krakservis Sp. z o.o.

    Niemcy, Nadrenia Północna – Westfalia lub Bawaria, zagranica

    Zakres obowiązków: przygotowywanie do montażu i montaż elementów wg rysunku technicznego przygotowanie elementów ze stali karbonowej i nierdzewnej do spawania oraz proste prace spawalnicze umiejętność prefabrykacji (cięcie, gięcie elementów, walcowanie na maszynie) będzie dodatkowym atutem Wymagania: doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku preferowane wykształcenie zawodowe lub średnie ...

  • PRACOWNIK MAGAZYNOWY – ORDER PICKER

    HEADEX Group

    Opis stanowiska: Uzupełnianie i przygotowanie towarów do wysyłki – magazyn spożywczy Typowe prace magazynowe ( pakowanie, przepakowywanie, dbanie o porządek na stanowisku pracy) Praca ze skanerem lub zestawem słuchawkowym Praca przy użyciu elektrycznych wózków widłowych nisko unoszących Praca na II zmianach, czasami zmiany nocne dodatkowe płatne Wymagania: Sprawność fizyczna, chęć do pracy i entuzjazm ...