Skorzystaj z wyszukiwarki
Myślałeś o innych ofertach pracy? Skorzystaj z wyszukiwarki. OK, zrozumiałem.

Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy w miejscowości "Lipiany" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

3 oferty pracy lokalizacja: Lipiany

Sortuj według:
  • PRACOWNIK SOCJALNY

    Ośrodek Pomocy Społecznej

    Lipiany, zachodniopomorskie

    Numer oferty: StPr/19/0582Obowiązki:Praca socjalna- praca w terenie. Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:praca socjalnadoświadczenie zawodowe jako pracownik socjalny minimum 1 rokWykształcenie:wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Praca socjalnaWymagania dodatkowe:Umiejętności i uprawnienia:specjalizacja I lub II stopniaPozostałe wymagania:dobra znajomość przepisów prawa ...

  • Praca od zaraz na I zmianę !

    Adecco Poland Sp. z o.o.

    Lipiany, Myślibórz, Pyrzyce, zachodniopomorskie

    Zadania:- praca w systemie 1- 2 zmianowym;- wykonywanie prostych czynności produkcyjno-magazynowych, Wymagania:- chęci do pracy,- dyspozycyjność i gotowość do pracy od zarazOferujemy:- praca oparta o umowę zlecenie,- terminowość wypłat.Szukamy kandydatów do pracy od zaraz. Aplikuj swoje CV lub zadzwoń pod nr telefonu :723 330 748Numer referencyjny: PP/29/08/2018/KK/GRW

  • drogomistrz

    Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

    Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i AutostradDyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:drogomistrz w Obwodzie Drogowym w Pyrzycach w Rejonie w Lipianach w Oddziale GDDKiA w SzczecinieGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i AutostradOddział w SzczecinieAl. Boh. Warszawy 3370-340 SzczecinZakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:wykonywanie objazdów i kontroli dróg pod względem ...