Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy w miejscowości "Kraśnik" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

5 ofert pracy lokalizacja: Kraśnik

Sortuj według:
  • referent

    Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

    Kraśnik, lubelskie

    Izba Administracji Skarbowej w LublinieDyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:referent w Referacie WsparciaIzba Administracji Skarbowej w Lublinie ul. Szeligowskiego 24 20-883 LublinZakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:Prowadzenie obsługi kancelaryjnej urzędu, w tym przyjmowanie i ewidencjonowanie składanych dokumentówOrganizacja obiegu informacji i dokumentacji w zakresie ...

  • Cieśla szalunkowy

    Oranjegroep Polska Sp.z o.o.

    Opis stanowiska pracy: Montaż szalunków zgodnie z rysunkiem technicznym Wymagania: Dobra znajomość robót ciesielskich, doświadczenie jako cieśla szalunkowy, gwarancja wyjazdu na projekty w Holandii i Belgii, zaangażowanie w pracę i dyspozycyjność, szybka gotowość do rozpoczęcia pracy

  • SPRZEDAWCA

    CCC SPÓŁKA AKCYJNA

    Numer oferty: StPr/20/0385Obowiązki:obsługa klienta,dbanie o wizerunek sieci sprzedaży CCCWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowe 4-letnie, brakMiejsce pracy: URZĘDOWSKA 551a, 23-200 Kraśnik, powiat: kraśnicki, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: za pośrednictwem urzęduKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • ROBOTNIK BUDOWLANY

    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE InvestDOM TOMASZ ŁUKASIEWICZ

    Numer oferty: StPr/20/0195Obowiązki:Prace przy dociepleniach, wykończenie wnętrz, montaż stolarki otworowejWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:manualneWykształcenie:zasadnicze zawodowe, brakMiejsce pracy: Lubelska 23, 23-200 Kraśnik, powiat: kraśnicki, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do ...

  • KURIER - PRZEDSTAWICIEL

    TeleGo Sp. z o.o.

    Lublin, Chełm, Biała Podlaska, Zamość, Puławy, Świdnik, Kraśnik, lubelskie

    Poszukujemy przedstawicieli do zawierania umów z klientami (NIE AKWIZYCJA!). Od kandydatów oczekujemy: komunikatywności, odwagi i otwartości w kontakcie z Klientem, dyspozycyjności (sam układasz grafik pracy) wytrwałości w dążeniu do celu, pozytywnego nastawienia, minimum średniego wykształcenia, warunek konieczny: własny samochód (zapewniamy paliwo po okresie szkolenia) Zakres obowiązków: zawieranie umów z ...