Skorzystaj z wyszukiwarki
Myślałeś o innych ofertach pracy? Skorzystaj z wyszukiwarki. OK, zrozumiałem.

Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy w miejscowości "Jastrzębie-zdrój" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

6 ofert pracy lokalizacja: Jastrzębie-zdrój

Sortuj według:
  • Ambasadorka/Ambasador Marki IQOS 29zł/h

    Adecco Poland Sp. z o.o.

    Jastrzębie-Zdrój, śląskie

    do świadczenia w imieniu Adecco Consulting Sp. z o.o. usług na rzecz naszego Klienta Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o., właściciela marki HEETS oraz systemu do podgrzewania tytoniu IQOS. TWOJA ROLA: Obsługa Klienta w salonie sprzedaży z zachowaniem najwyższych i unikatowych standardów pracy z Klientem (sprzedaż, wypożyczenia, wymiana) Budowanie pozytywnego wizerunku marki, profesjonalna i przyjazna ...

  • Magister Farmacji okolice Jastrzębia-Zdroju

    Praca.farmacja.pl

    Jastrzębie Zdrój, śląskie

    Apteka niesieciowa zatrudni Magistra Farmacji na pełny lub 1/2 etetu. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Gwarantujemy pracę w przyjaznej atmosferze z elastycznym harmonogramem pracy oraz korzystne warunki finansowe . Zapraszamy do współpracy. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza dostępnego na stronie

  • Doradca Klienta - Kasjer - Dysponent

    SKOK Centrum

    Żory, Jastrzębie Zdrój, Bytom, śląskie

    Twoje obowiązki: obsługa Klientów w placówce Kasy w zakresie depozytowym, pożyczkowym i ubezpieczeniowym realizacja planów sprzedaży obsługa operacji gotówkowych i bezgotówkowych aktywne pozyskiwanie Klientów dbałość o najwyższe standardy obsługi Nasze oczekiwania: zaangażowanie w realizowane cele komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole odpowiedzialność, dokładność i systematyczność ...

  • Partner ds. Sprzedaży RUCH

    RUCH S.A.

    Jaworzno, Czerwionka Leszczyny, Jastrzębie Zdrój, Lubomia, Łaziska Górne, Mikołów, Mysłowice, śląskie

    Dlatego, jeśli możesz pochwalić się: Smykałką do handlu, Uczciwością i odpowiedzialnością, Komunikatywnością i otwartością, Motywacją do pracy i ambicją w dążeniu do celu, Gotowością do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. My zaoferujemy Ci: Konkurencyjne wynagrodzenie stałe, prowizyjne i premiowe, Pokrycie kosztów za w pełni wyposażony i zatowarowany Punkt Sprzedaży, Bieżące wsparcie Kierownika ...