Skorzystaj z wyszukiwarki
Myślałeś o innych ofertach pracy? Skorzystaj z wyszukiwarki. OK, zrozumiałem.

Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy w miejscowości "Islandia" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

3 oferty pracy lokalizacja: Islandia

Sortuj według:
  • Hydraulik

    Adecco Poland Sp. z o.o.

    Islandia, Reykjavik, zagranica

    Zadania:• montaż urządzeń i systemów sanitarnych na projektach przemysłowych i budowlanych • montaż systemów ciepłowniczych (ogrzewanie podłogowe, systemy kanalizacji i rury PVC)• praca po 10h dziennie od poniedziałku do czwartku, 8h w piątki i w sobotyWymagania:• Minimum 3-5-letnie udokumentowane doświadczenie jak hydraulik• Komunikatywna znajomość języka angielskiego• Czynne prawo jazdy kat. BOferujemy ...

  • Zadania:• Praca na żurawiu wieżowym - sterowanie zdalne • Udział w projektach budowlanych na terenie Reykjaviku i bliskich rejonów• Praca po 10h od poniedziałku do czwartku i po 8h w piątki i soboty Wymagania:• Minimum 3-5-letnie udokumentowane doświadczenie na stanowisku operatora żurawia• Komunikatywna znajomość języka angielskiego• Czynne prawo jazdy kat. BOferujemy:• Zatrudnienie w oparciu o umowę islandzką ...

  • Opis obowiązków: • Montaż instalacji hydraulicznych na obiektach budowlanych, przemysłowych.Wymagania: • min. 3 lata doświadczenia w zawodzie• wykształcenie w zawodzie - mile widziane• komunikatywna znajomość j. angielskiego• prawo jazdy kat. BOferujemy: • stałe zatrudnienie na warunkach islandzkiej umowy o pracę• wynagrodzenie uzależnione od ilości przepracowanych godzin: ok. 3200 euro netto/m-c - już po odliczeniu ...