Skorzystaj z wyszukiwarki
Myślałeś o innych ofertach pracy? Skorzystaj z wyszukiwarki. OK, zrozumiałem.

Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy w miejscowości "Islandia" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

3 oferty pracy lokalizacja: Islandia

Sortuj według:
  • Zadania: - budowa domków- stolarka budowlana: okna, drzwi, podłogi, ściany, dachy- praca z rysunkiem technicznym- praca przy szalunkach Wymagania: - Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym- min. 3 lata świeżego, udokumentowanego doświadczenia jako cieśla- Doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym- prawo jazdy kat. B- Możliwość przedstawienia referencji z ostatnich miejsc pracy Oferujemy ...

  • Zadania: Praca jako cieśla szalunkowy, budowlany.Wymagania: - Min. 3 lata doświadczenia jako cieśla szalunkowy, budowlany- Komunikatywna znajomość języka angielskiego- Doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym- Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnieniaOferujemy: - Możliwość długoterminowej współpracy- Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z islandzkimi standardami pracy - 430.000 ISK/miesiąc- po ...