Skorzystaj z wyszukiwarki
Myślałeś o innych ofertach pracy? Skorzystaj z wyszukiwarki. OK, zrozumiałem.

Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy - "Sprzedaż Detaliczna / Handel", w miejscowości "Gorzów Wielkopolski" na email?

Utwórz powiadomienie

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

3 oferty pracy dla: Sprzedaż Detaliczna / Handel lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Sortuj według:
  • Opis stanowiska: Sprzedaż części i zamienników do samochodów ciężarowych Doradztwo techniczne Sporządzanie ofert dla klientów Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami Wymagania: Wykształcenie min. zawodowe związane z branżą motoryzacyjną Podstawowa znajomość części motoryzacyjnych Umiejętność współpracy w zespole, dyspozycyjność, odpowiedzialność Zaangażowanie i inicjatywa Oferujemy: Stabilne ...

  • Idealny kandydat to osoba: Odnosząca się z najwyższym szacunkiem do ludzi, Życzliwa innym, uczciwa i zawsze uśmiechnięta, Pasjonat mody i pracy w branży modowej, Otwarta na budowanie trwałych relacji z Klientami, Ambitna i nastawiona na sukces, Lubiąca pracę w zespole. Zatrudnionym osobom oferujemy: Pewne, stałe wynagrodzenie na umowę o pracę, Atrakcyjny system prowizyjny, Gwarantowany dostęp do prywatnej ...

  • Kogo szukamy: partnera, który razem z nami będzie rozwijał sieć MBE w Polsce; przedsiębiorcy, który włoży serce w rozwój własnej firmy; szefa, który będzie prowadził i motywował ludzi; profesjonalisty, zorientowanego na jakość obsługi klienta; sprzedawcy, skupionego na kliencie i jego potrzebach; Oferujemy: prawo do posługiwania się znakiem towarowym Mail Boxes Etc.; know-how (koncepcja biznesowa sprawdzona od ...