Skorzystaj z wyszukiwarki
Myślałeś o innych ofertach pracy? Skorzystaj z wyszukiwarki. OK, zrozumiałem.

Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy w miejscowości "Głowno" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

3 oferty pracy lokalizacja: Głowno

Sortuj według:
  • Operator Wózka Widłowego – praca od zaraz!

    Adecco Poland Sp. z o.o.

    Głowno, łódzkie

    Miejsce pracy - okolice Strykowa: Smolice (dawny Park Tulipan) OBOWIĄZKI:• obsługa wózka widłowego (załadunek i rozładunek towaru)• obsługa skanerów• przygotowanie zamówień do wysyłki - kompletacja• operacje magazynowe - uzupełnianie miejsc magazynowych, relokacja towarów• zabezpieczanie towarów do wysyłki - zamykanie palet, etykietowanie• wypełnianie dokumentów magazynowych• praca zgodnie z przyjętymi standardami pracy ...

  • Magazynier (sortownia) - praca w godz. 15.30 - 19.30

    Zadania:* skanowanie małych paczek* załadunek kontenerów* spychanie paczek na sorterze.Miejsce pracy: okolice StrykowaStawka: 1600 brutto (miesiąc)Oczekujemy:- umiejętności pracy w grupie- umiejętności pracy pod presją czasu- zaangażowania, odpowiedzialności, punktualnościWAŻNE: Szukamy osób odpowiedzialnychOferujemy:- zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej- zatrudnienie OD ...

  • Monter/ Monterka

    ManpowerGroup Sp. z o.o.

    Zgierz, Łódź, Głowno, łódzkie

    Zadania: Montaż drobnych elementów Stosowanie procedur i instrukcji na stanowisku pracy Dbanie o jakość produkowanych wyrobów Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny Poszukujemy: Osób chętnych do pracy w systemie trzyzmianowym PRACA PO 8 GODZIN OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU Osób sumiennych, dokładnych oraz chętnych do nauki (doświadczenie nie jest wymagane) Znajomość w obsłudze komputera Oferta ...