Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy w miejscowości "Czarnków" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

5 ofert pracy lokalizacja: Czarnków

Sortuj według:
  • Kasjer / kasjerka w drogerii

    Jobman Group Sp. z o.o.

    Trzcianka, wielkopolskie

    Obowiązki:- profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów,- sprawna obsługa przy kasie,- indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta,- dbałość o wizerunek działu, dostępność towarów i ich prawidłowe oznakowanieWYMAGANIA: mile widziana wiedza branżowa,mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta,komunikatywność,praca zespołowa,chęć uczenia się.Oferujemy:- umowę zlecenie- szkolenie ...

  • WRONKI – TECHNIK FARMACEUTYCZNY

    Apteka Centrum Zdrowia

    Wronki, wielkopolskie

    Uważasz się za ambitnego technika? Przyjdź na rozmowę rekrutacyjną, zatrudnimy Cię, jeśli będziesz najlepszy w Aptece Centrum Zdrowia we Wronkach. Oferujemy atrakcyjne profity i korzystne warunki pracy. Proszę o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza kontaktowego

  • Operator Maszyny

    Gi Group

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nastawianie parametrów maszyny, Nadzorowanie procesu produkcji, Usuwanie drobnych usterek maszyny, Prace porządkowe na stanowisku. CO OFERUJEMY? Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę, Wynagrodzenie 4500 - 5200 zł brutto/miesięcznie, po 6 m-cach nienagannej pracy gwarantowana wyższa stawka, Możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej organizacji zarządzanej według najwyższych standardów ...

  • Operator Wózka Widłowego

    Gi Group

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Dostarczanie na produkcję elementów pralek i lodówek, Załadunek i rozładunek komponentów lub wyrobów gotowych, Prace porządkowe na stanowisku, Kontrola stanów magazynowych. CO OFERUJEMY? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej organizacji zarządzanej według najwyższych standardów, BEZPŁATNY DOJAZD: Szamotuły, Pniewy, Międzychód, Sieraków, Chodzież ...