Skorzystaj z wyszukiwarki
Myślałeś o innych ofertach pracy? Skorzystaj z wyszukiwarki. OK, zrozumiałem.

Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy - "Transport / Spedycja / Dystrybucja", w miejscowości "Częstochowa" na email?

Utwórz powiadomienie

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

3 oferty pracy dla: Transport / Spedycja / Dystrybucja lokalizacja: Częstochowa

Sortuj według:
  • Obowiązki: Obsługa wózka widłowego (rozmieszczanie ładunków na magazynie – niski skład) Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych Przestrzeganie przepisów i procedur obowiązujących na terenie magazynu Dostawa ładunków do Klientów na terenie Częstochowy, Polski Gotowość do okazjonalnych wyjazdów poza granice kraju - Czechy, Słowacja, Niemcy Wymagania: Uprawnienia do obsługi wózków widłowych potwierdzone ...

  • GŁÓWNE ZADANIA: rozładunek i załadunek przesyłek weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia wprowadzanie danych do korporacyjnego systemu informatycznego OCZEKUJEMY: gotowości do pracy w godzinach 17.30-21.30 lub 18.00-22.00 dokładności, sumienności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków doświadczenia na magazynie - mile widziane OFERUJEMY: umowę zlecenie na ½ ...

  • Opis stanowiska pracy: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację usług przewozowych na trasach międzynarodowych. Oferujemy: -Umowę o pracę -Pracę w znanej i stabilnej firmie Mile widziane: - Doświadczenie w przewozie osób na trasach krajowych lub zagranicznych min. 1 rok - Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na okres ...