Skorzystaj z wyszukiwarki
Myślałeś o innych ofertach pracy? Skorzystaj z wyszukiwarki. OK, zrozumiałem.

Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy w miejscowości "Chełmek" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

3 oferty pracy lokalizacja: Chełmek

Sortuj według:
  • Opis stanowiska: -obsługa maszyn i urządzeń -obsługa narzędzi pomiarowych typu suwmiarka -kontrola wizualna -praca zgodnie z instrukcją stanowiskową NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - prowadzimy szkolenia wdrażające Oferujemy : -umowę o pracę tymczasową -wolne weekendy (praca w sb i ndz tylko dla chętnych na zapisy) -stałe wynagrodzenie + dodatki: * za pracę w godzinach nocnych +20%, nadgodziny +50%, weekendy +100% -premie ...

  • Szukasz pracy od zaraz?Chcesz mieć zawsze wypłatę na czas ?Chcesz otrzymywać dodatki i premie?Oczekujesz, że twój pracodawca zapewni ci transport do i z pracy? SKORO NA WSZYSTKIE PYTANIA ODPOWIEDZIAŁEŚ/ ŁAŚ: "TAK"-TA PRACA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!!Będziemy na TAK jeśli:Posiadasz książeczkę sanepidowską Nie masz książeczki? Możesz ją wyrobić w trakcie procesu zatrudniania Twoja książeczka jest ...

  • Szukasz pracy od zaraz?Masz uprawnienia i świetnie jeździsz wózkiem widłowym? Jesteś świeżo po kursie i nigdy nie pracowałeś na wózkach, a wszyscy pracodawcy szukają osób z doświadczeniem? Oczekujesz, że twój pracodawca zapewni ci transport do i z pracy? SKORO NA WSZYSTKIE PYTANIA ODPOWIEDZIAŁEŚ/ ŁAŚ: "TAK"-TA PRACA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIEBędziemy na TAK jeśli:• Masz uprawnienia na wózki widłowe ...