Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy - "Praca Fizyczna", w miejscowości "Żyrardów" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

  • Miejsce pracy
  • Region
    • (6)
  • Branża / kategoria
    • Zobacz więcej »
  • Min. poziom wykształcenia
    • (6)
    • (2)
  • Wymiar etatu
    • (4)
    • (2)
  • Okres publikacji
    • (6)
    • (6)
    • (6)
    • (6)
    • (6)

6 ofert pracy dla: Praca Fizyczna lokalizacja: Żyrardów

Sortuj według:
  • Operator Wózka Widłowego - 24 zł brutto/h

    Adecco Poland Sp. z o.o.

    Żyrardów, mazowieckie

    OFERUJEMY:- umowę o pracę tymczasową- wynagrodzenie 24zł/h brutto - nadgodziny płatne 100%- pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14/14-22- Pakiet sportowyLokalizacja pracy: Moszna Parcela Do Twoich obowiązków należeć będzie:- prace magazynowe- rozładunek, załadunek towaru- inne prace zlecone przez przełożonego Od kandydatów wymagamy:- chęci do pracy- uprawnień UDTPoleć Adecco swoim znajomym. Każdy ...

  • Lekkie prace magazynowe - bezpłatny transport!

    Twoje zadania: przyjęcie oraz rozlokowanie towaru na magazynie kompletacja oraz pakowanie zamówień praca ze skanerem Oferujemy: pracę w systemie 3 zmianowym (6-14,14-22,22-6) stawka od 17 - 23 zł brutto/h - w zależności od Twojej produktywności! umowę zlecenie - z realną możliwością zatrudnienia bezpośrednio w firmie po okresie próbnym Oczekiwania: gotowość i chęć do pracy zaangażowanie w wykonywaną pracęNie ...

  • Pracownik produkcyjno–magazynowy

    ManpowerGroup Sp. z o.o.

    Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, mazowieckie

    Miejsce pracy: JaninówWynagrodzenie od 22,25 zł/h brutto + premiaOferta: Bezpłatny dowóz z Żyrardowa i Milanówka do Janinowa k. Grodziska Mazowieckiego Umowa o pracę Stabilne zatrudnienie Miesięczna premia frekwencyjna Dodatki do wynagrodzenia (za pracę w porze nocnej, za brak absencji) 3 zmiany Praca w przyjaznej atmosferze Opieka konsultanta Manpower w miejscu pracy Benefity Manpower (np. karta Multisport ...