Skorzystaj z wyszukiwarki
Myślałeś o innych ofertach pracy? Skorzystaj z wyszukiwarki. OK, zrozumiałem.

Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy w miejscowości "Łagiewniki" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

3 oferty pracy lokalizacja: Łagiewniki

Sortuj według:
  • Pracownik magazynu - Zarób nawet 10000 PLN brutto w 10 tygodni*

    Adecco Poland Sp. z o.o.

    Bielany Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Koskowice, Legnica, Łagiewniki, Milicz, dolnośląskie

    Oferujemy: Wynagrodzenie 18,50 zł brutto/h Premia do 15% za wyniki i frekwencję umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą godziny nocne to 20% więcej 1300 zł brutto bonusu świątecznego** 1600 zł brutto za polecenie nowego pracownika** praca 4 dni w tygodniu w systemie 2 zmianowym darmowy obiad darmowy transport do i z pracy z wielu miejscowości na terenie Dolnego-śląska bogaty pakiet benefitów: prywatna ...

  • Pracownik magazynu - Zarób nawet 10000 PLN brutto w 10 tygodni

    Bielany Wrocławskie, Kobierzyce, Łagiewniki, Niemcza, Oleśnica, Sobótka, Strzegom, dolnośląskie

    Oferujemy: wynagrodzenie 18,50 zł brutto/h premia do 15% za wyniki i frekwencję umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę bezpośrednio z klientem, 1300 zł brutto Bonusu Świątecznego** godziny nocne to 20 % więcej, darmowy obiad, praca 4 dni w tygodniu po 10h, praca w systemie 2 zmianowym darmowy transport z i do pracy (Wrocław, Wałbrzych, Boguszów Gorce, Świdnica, Sobótka, Legnica, Ujazd Górny ...

  • Magazynier/operator wózka widłowego - BEZ DOŚWIADCZENIA

    Smolice, Rokitnica, Michałówek, Łagiewniki Nowe, Głowno, Łyszkowice, łódzkie

    Zadania: obsługa wózka widłowego przygotowanie materiałów dla wydziałów produkcyjnych dostarczenie komponentów na poszczególne wydziały produkcyjne kontrola stanu magazyn Wymagania: uprawnienia na wózki widłowe UDT Oferujemy : Zatrudnienie na pełen etat Możliwość zdobycia nowego doświadczenia Wysokie wynagrodzenie Dodatkowo płatne nadgodziny i dodatki za pracę w godzinach nocnych Szybkie przejęcie ...