Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy - "Obsługa klienta", w miejscowości "Augustów" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwania

Zobacz więcej »

Dołącz do nas!

2 oferty pracy dla: Obsługa klienta, lokalizacja: Augustów

Przedstawiciel Handlowy

Gi Group Poland S.A.

Augustów, podlaskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: reprezentowanie firmy w wybranym regionie budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych doradztwo i sprzedaż (realizowanie celów sprzedażowych) badanie rynku oraz monitorowanie działań konkurencji planowanie działań oraz ich raportowanie CZEGO OCZEKUJEMY? wykształcenia co najmniej średniego doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy ...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: reprezentowanie firmy w wybranym regionie ...

Ostatnia aktualizacja 5s dni temu

KUCHARZ

WIWA HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/22/0891Obowiązki:przygotowanie dań z karty menuWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodoweMiejsce pracy: Wojska Polskiego 74, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumenty: -Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Numer oferty: StPr/22/0891Obowiązki:przygotowanie dań z karty menu...

Ostatnia aktualizacja 16s dni temu