Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy - "Logistyka", w miejscowości "Skierniewice" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwania

Zobacz więcej »

Dołącz do nas!

2 oferty pracy dla: Logistyka, lokalizacja: Skierniewice

Pracownik magazynu (m/k)

Trenkwalder

Skierniewice, łódzkie

Obowiązki: realizowanie przyjęć towaru, kompletacja zamówień. Wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie, mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych, gotowość do pracy zmianowej. Oferujemy: pracę w wakacje lub na dłuższy okres, umowę o pracę na pełen etat, pracę w systemie 2-zmianowym, umowa dotyczy pracy tymczasowej. Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partn...

Obowiązki: realizowanie przyjęć towaru, kompletacja zamówień. Wymag...

Ostatnia aktualizacja Dzisiaj

młodszy specjalista ds. zakupów

Randstad Polska Sp. z o.o.

Mszczonów, mazowieckie

Chcesz się rozwijać w dziale zakupów? Mamy dla Ciebie pracę w miedzynarodowej firmie w Mszczonowie.Nie czekaj, zgłoś się przez formularz!

Chcesz się rozwijać w dziale zakupów? Mamy dla Ciebie pracę w miedz...

Ostatnia aktualizacja 3s dni temu