Skorzystaj z wyszukiwarki
Myślałeś o innych ofertach pracy? Skorzystaj z wyszukiwarki. OK, zrozumiałem.

Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy - "Budownictwo / Praca Na Budowie", w miejscowości "Holandia" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

  • Kraj
  • Branża / kategoria
    • Zobacz więcej »
  • Min. poziom wykształcenia
    • (56)
    • (49)
    • (46)
    • (46)
    • (46)
    • (46)
  • Wymiar etatu
    • (56)
  • Okres publikacji
    • (54)
    • (56)
    • (56)
    • (56)
    • (56)

56 ofert pracy dla: Budownictwo / Praca Na Budowie lokalizacja: Holandia

Sortuj według:
  • Monter ogrodzeń

    Laitom WORKS

    Szwecja, Finlandia, Francja, Niemcy, Holandia, zagranica

    Zakres obowiązków: Montaż ogrodzeń segmentowych i innych na obiektach komercyjnych, państwowych oraz prywatnych 6-8 tygodni praca za granicą, 2 tygodnie odpoczynek; Oferujemy: Umowę o pracę na czas nieokreślony bez pośredników Dobre wynagrodzenie, około 2 500,00 EUR w zależności od doświadczenia i kwalifikacji Dobre warunki mieszkalne (oddzielne pokoje, wifi) bezpłatnie Ubranie i wszelkie potrzebne ...

  • SPAWACZ PROSZKOWY

    Euro Work

    Holandia- Schaijk, zagranica

    Agencja Pośrednictwa Pracy EURO WORK od 13 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZ PROSZKOWY Miejsce pracy: Schaijk Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz Praca na pół roku z możliwością przedłużenia Opis stanowiska ...