Зварювальник MMA 111 - Katowice

Agencja Zatrudnienia KS Service

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice
Пропонуємо
  • працевлаштування на підставі цивільно-правової угоди (umowa zlecenia), за бажанням – трудовий договір (umowa o pracę)
  • початкова ставка 20 зл. нетто/год.
  • робота з понеділка по суботу від 8:00 год., по 8-10 год.
  • проживання (250 зл./місяць) та доїзд до місця роботи
  • підтримка координатора 7/24

Обов’язки
  • зварювання металевих конструкцій на будівництві
  • приготування матеріалів до зварювання

Вимоги
  • досвід роботи на подібній посаді
  • сертифікат зварювальника MMA 111
  • фізична справність та бажання працювати

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Darmowy transport
  • Zakwaterowanie
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.