Zostań zarządcą nadmorskiego pensjonatu naszych marzeń

Fulinowo

Kuźnica, Kołobrzeg-Grzybowo, pomorskie

Opis stanowiska pracy

  • Chcesz zamieszkać nad morzem?
  • Lubisz codzienny kontakt z ludźmi?
  • Nie boisz się nowych wyzwań?
  • Samodzielna praca Cię nie przeraża?

Poszukujemy optymistycznie nastawionej do świata, przemiłej, otwartej i wrażliwej osoby gotowej podjąć się zarządzania pensjonatem Fulinowo.

W zamian za zakwaterowanie w jednym z pokoi naszego pensjonatu, atrakcyjne wynagrodzenie oczekujemy między innymi:

  • Planowania, monitorowania i codziennej kontroli pensjonatu
  • Prowadzenia obsługi systemu rezerwacji i obsługi administracyjno-biurowej pensjonatu
  • Organizacji pobytu gości (wydawanie rowerów, sprzętu, codzienna opieka) w pensjonacie
  • Sprzątania pokoi i przygotowywania pokoi dla gości

Niewątpliwym atutem będzie Twoje wykształcenie kierunkowe (hotelarstwo, turystyka itd.) oraz znajomość języków obcych, jednak to wyjątkowe nastawienie i potrzebne w tej pracy „serce” będzie decydować o tym, czy to właśnie Ty otrzymasz tę pracę!

Rozmowy kwalifikacyjne odbywać się będą w Katowicach.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie zapisu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29-08-199 7 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 1997, Nr 133, poz. 882)”

Prezentacja firmy

Fulinowo

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca