Zostań górnikiem- oferujemy pełne przyuczenie

Przedsiębiorstwo Górnicze SILESIA Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Mining Services and Engineering Sp. z o.o poszukuje pracowników na stanowisko:

Pomoc dołowa pod ziemią w kopalni PG Silesia

Odpowiedzialnych, zaangażowanych, posiadających umiejętność pracy w zespole

NIE POTRZEBUJESZ DOŚWIADCZENIA!

Jeśli chcesz pracować w zawodzie z tradycją ta oferta skierowana jest do Ciebie.

• Z nami zdobędziesz pierwsze doświadczenia w kopalni

• Otrzymasz profesjonalne przyuczenie- kursy kwalifikacyjne finansowane przez pracodawcę

• Po przyuczeniu wspólnie z przełożonym zdecydujesz o dalszym rozwoju w kopalni (oferujemy wiele stanowisk pracy)

Wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie

Prezentacja firmy

PG SILESIA (Przedsiębiorstwo Górnicze "SILESIA" sp. z o.o.) jest spółką ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy