Zostań bohaterem magazynu, poszukiwany operator wózka widłowego - 20 zł brutto za godzinę!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Nagradowice, Bugaj, Bylin, Kleszczewo, Komorniki, wielkopolskie

Miejsce pracy: Nagradowice, Bugaj, Bylin, Kleszczewo, Komorniki

Zostań bohaterem magazynu!

Lubisz pracować na wózku widłowym? Posiadasz do tego uprawnienia UDT i półroczne doświadczenie na stanowisku operatora? A może masz potrzebę zarobienia większej ilości pieniędzy i jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 12 godzinnym (w sezonie lipiec – sierpień)?

Dobrze się składa, ta oferta jest dla Ciebie!

Zapewniamy warunki godne bohaterów!

Gwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz wysokie wynagrodzenie godzinowe w wysokości 20 zł brutto. Nie musisz martwić się, że nie będziesz wiedział co robić pierwszego dnia w pracy! Wdrożymy Cię we wszystkie obowiązki, a bardziej doświadczeni koledzy oraz przełożeni będą służyli Ci wsparciem. Pracując z nami będziesz wracał do domu zadowolony, nasz zespół składa się z uśmiechniętych i życzliwych ludzi, którzy wspólnie dążą do wyznaczonego celu. :)

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • obsługa wózka widłowego,
  • kompletacja zamówień i układanie palet
  • dbanie o porządek na stanowisku

Zainteresowany? Nie czekaj aż ktoś inny zaaplikuje przed Tobą! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami pod numerem: 503 075 956.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.