Zostań Au pair we Francji w 2017 roku / Paryż i inne lokalizacje

Prowork.PL

Paryż, zagranica

Opis stanowiska pracy

Uczysz się francuskiego? Zamieszkaj we Francji – oferujemy pobyty językowe u rodzin francuskich i kursy językowe! Program Au Pair to doskonały sposób na poznanie języka i kultury francuskiej. Jeśli kochasz dzieci i chcesz spędzić i spędzić rok we Francji – zostań Fille Au Pair! Prowork od ponad 17 lat organizuje pobyty językowe Au Pair u sprawdzonych rodzin w Paryżu i całej Francji. Planujesz gap year? Kończysz szkołę czy studia – wykorzystaj czas na podróże językowe i spełnij swoje marzenia!
Au Pair we Francji ma zagwarantowane:

√ 9 - 12 miesięczne pobyty/kontrakty Fille Au Pair u rodzin francuskich
√ bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
√ własny pokój
√ kieszonkowe dla Au Pair od 320 Euro /miesięcznie
√ bilet miesięczny na komunikację miejską
√ 2 tygodnie płatnego urlopu
√ ubezpieczenie medyczne dla Au Pair

Wymagania

Warunki uczestnictwa w programie Au Pair Francja:
• wiek 18- 29 lat
• komunikatywny francuski lub dobry angielski
• doświadczenie w opiece nad dziećmi
• osoba wyjeżdżająca musi być niepaląca oraz niezamężna i bezdzietna
• Program Au Pair nie jest pracą. Są to pobyty wymiany kulturowej skierowane do młodych osób w celu praktycznego podszkolenia j. obcego.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż