Zostań Au Pair Professional w USA /Boston/ kwiecień 2018

Prowork.PL

New York i inne, zagranica

Opis stanowiska pracy

Roczne wyjazdy edukacyjne Au Pair w USA. Jesteś po studiach pielęgniarskich, fizjoterapii czy pedagogice? Planujesz przerwe w studiach?Wybierz Gap year w USA. Roczne pobyty językowe w USA i praca z dziećmi dla studentów/absolwentów pedagogiki, pielęgniarstwa, psychologii i pokrewnych kierunków. Program Au Pair USA Professional to szkolenie angielskiego i praktyka zawodowa w USA w pracy z dziećmi. Posiadasz doświadczenie i/lub wykształcenie związane z opieką czy pracą z dziećmi? Zostań Au Pair Professional z Prowork i wyjedź na roczny kontrakt do Stanów Zjednoczonych. Bezpłatny przelot do/z USA dla uczestników Programu Au Pair USA 2018.
Programu Au Pair Professional w USA z Prowork Au Pair skierowany jest do młodych osób z kierunkowym wykształceniem i/lub profesjonalnym doświadczeniem umożliwiającym sprawowanie opieki nad dziećmi z różnego rodzaju dysfunkcjami czy niepełnosprawnością fizyczną lub intelektualną. Rodziny amerykańskie poszukujące Au Pair Professional zapewniają pełne przeszkolenie i wsparcie oraz możliwość aktywnego asystowania w zajęciach terapeutycznych podopiecznego i zdobywania profesjonalnego doświadczenia zawodowego a jednocześnie codziennego szkolenia j. angielskiego. Po zakończeniu kontraktu Au Pair Professional otrzymuje certyfikat zawodowy potwierdzający zdobyte kwalifikacje. Au Pair Professional, w odróżnieniu od standardowego pobytu jako Au Pair w USA, otrzymuje wyższe kieszonkowe, które wynosi 277 USD/tygodniowo i zdobywa profesjonalne doświadczenie związane z profesjonalną opieką/terapią dla dzieci.

Warunki pobytu jako Au Pair Pro w USA

bezpłatny przelot w obie strony z/do Polski do /z USA. Do wyboru możliwość wylotu z Warszawy lub innych miast w Polsce

własny pokój i całodzienne wyżywienie

kieszonkowe Au Pair Pro w USA to 277 USD tygodniowo czyli 14 400 USD rocznie

jednorazowe stypendium 500 USD na koszty nauki/kursy językowe

ubezpieczenie zdrowotne

szkolenie online dla kandydatów Programu Au Pair Pro w USA

2 tygodnie płatnego urlopu podczas kontraktu

możliwość (opcjonalnie) przedłużenia pobytu o 1 miesiąc i wykorzystania tego czasu na podróże i zwiedzanie

możliwość przedłużenia wizy i legalnego pobytu w rodzinie o kolejne 6/9/12 miesięcy.

pomoc i opiekę partnerskiego biura, opiekę lokalnego opiekuna oraz spotkania z innymi Au Pair w danym rejonie

Certyfikat po zakończeniu kontraktu potwierdzający roczne profesjonalne doświadczenie zawodowe jako AuPair Professional w Stanach Zjednoczonych

Zobacz też: Standardowego program Au Pair w USA 2018 z Prowork

Obowiązki Au Pair Pro w USA

- pobyt w rodzinie amerykańskiej przez 12 miesięcy (z możliwością bezpłatnego przedłużenia pobytu o kolejne 6/9/12 miesięcy)

- zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max. 45 godzin tygodniowo, nie więcej niż 10 godzin dziennie

- nauka na kursach językowych bądź innych

Wymagania

Wymagania dla uczestników Au Pair Pro w USA 2018

wiek 18-26 lat (wyjazd musi nastąpić przed 27 urodzinami)

ukończona szkoła średnia i preferowane wykształcenie kierunkowe związane z opieką lub edukacją (pedagogika, psychologia, pielęgniarstwo, rehabilitacja, fizjoterapia lub podobne kierunki)

komunikatywna znajomość j. angielskiego

minimum roczne profesjonalne doświadczenie związane z pracą z dziećmi jako nauczyciel/terapeuta/niania/asystent. Mile widziane dodatkowe doświadczenie związane z pracą z dziećmi na koloniach, obozach, turnusach rehabilitacyjnych czy praca z dziećmi w ramach praktyk lub woluntariatu.

prawo jazdy

Au Pair w USA jest jest rocznym programem wymiany kulturowej/nie jest pracą.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne