Znasz język niemiecki? Mamy pracę dla Ciebie! PREMIE+ SZKOLENIA

Adecco Poland Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Wprowadzanie danych do systemu rozliczeniowego
  • Analizowanie danych i uwzględnianie indywidualnych wymagań klientów
  • Kontrola poprawności wykonanego rozliczenia

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym( min. B2)- warunek konieczny
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, kursy językowe, karnet sportowy
  • Liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje ( w tym za granicą)

Oferta dotyczy pracy stałej

Numer referencyjny: ktw/2017/10/tekce
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.