Opis stanowiska pracy

Engie Services Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych. Obecnie poszukujemy osób do pracy na terenie dolnośląskim

ZŁOTA RĄCZKA

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Obsługę, konserwację oraz wykonywanie bieżących, drobnych napraw infrastruktury w celu zapewnienia utrzymania pełnej sprawności i estetyki obiektu biurowego

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia zasadniczego zawodowego/średniego technicznego kierunkowego (mechanik, elektryk, hydraulik, ślusarz)
  • Doświadczenia zawodowego w pracy w zakresie napraw budynkowych
  • Uprawnień energetycznych w zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I do 1 kV (firma zapewnia szkolenia)
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje)
  • Umiejętności diagnozowania przyczyn awarii
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m

Mile widziane:

  • Umiejętności prac: malarskich, glazurniczych, posadzkarskich, ślusarskich itp.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji,
  • Opiekę medyczną
  • Możliwość uzyskania karty MultiSport

Prosimy o podpisanie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

ENGIE Services Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca fizyczna, Praca Inne