Złota rączka z umiejętnością spawania

IPF GROUP S.A.

Francja, Saint-Geniez-o-Merle, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: „złota rączka”/konserwator
Miejsce pracy: Francja, Saint-Geniez-o-Merle

Oferujemy pomoc w organizacji transportu oraz zakwaterowaniu na miejscu pracy!

Zakres obowiązków:
- wykonywanie czynności naprawczych i konserwacyjnych na terenie zakładu pracy,
- proste prace związane ze naprawą usterek, spawaniem, elektryką, itp.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i stałą premię do wypłaty,
- ubezpieczenie zdrowotne i pełny pakiet socjalny,
- pracę w polskim zespole,
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem,
- zorganizowany transport i zakwaterowanie blisko miejsca pracy,
- wsparcie polskiego koordynatora, pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów aplikacyjnych.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:

Wymagania

- minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (doświadczenie w spawaniu będzie dużym atutem),
- gotowość do wyjazdu za granicę (preferowana dostępność 'od zaraz'),
- mile widziane prawo jazdy kat. B,
- mile widziane posiadanie własnego auta (możliwość dojazdu własnym samochodem ze zwrotem kosztów podróży).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Pierwsza umowa na okres 2 m-cy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
100 EURO za polecenie pracownika
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna