Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/08/2018.

Zlecenie wakacyjne

87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie

GP People Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

nr referencyjny: VW/05/18

√. elastyczność √. na wakacje √. pierwsze doświadczenia

Wymagania

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- zlecenie w okresie wakacyjnym - od czerwca do końca sierpnia
- możliwe godziny rozpoczęcia zlecenia: 6, 14, 22

Do Twoich zadań będzie należało (w zależności od zlecenia):
- odbieranie mat samochodowych z maszyny
- montaż /klejenie wzorników dywanowych
- składanie standów reklamowych
- rozładunek kontenera
- pakowanie pierników
- pakowanie / foliowanie

Aplikuj, jeżeli:
- szukasz zlecenia na wakacje
- jesteś osobą pełnoletnią

Zgodnie z obowiązującym prawem GP People nie pobiera opłat od kandydatów za pośrednictwo pracy.

Od początku działalności naszej firmy inspirowali nas ludzie. Mamy świadomość, że to właśnie... oni, przyczyniają się do sukcesów firmy i realizowanych przez nią celów, dlatego z dużą starannością i indywidualnym podejściem wspieramy naszych kandydatów w ich zawodowych poczynaniach.
Wiemy jak ważna w życiu człowieka jest praca i wiemy jak ważne jest, żeby spełniała ona jego oczekiwania.
Od naszego początku, czyli 2002 roku współpracujemy ze sprawdzonymi firmami, a każda może stać się Twoim pracodawcą. Nieważne w jakim jesteś wieku pomożemy Ci znaleźć pracę stałą lub tymczasową, na chwilę lub na dłużej.
Będziemy z Tobą na wszystkich etapach Twoich poczynań zawodowych i dołożymy wszelkich starań, by zagwarantować Ci idealne miejsce pracy.

Posiadamy certyfikat o nr 9274 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Należymy również do Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia - organizacji zrzeszającej firmy zajmujące się zatrudnianiem pracowników i dbającej o etyczne działanie swoich członków.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inne , Praca Praca dla studenta , Praca Praca fizyczna